21 juni, 11:12 • 4 minuten leestijd
Provincie Utrecht - In dit artikel houden wij de transfers in het topamateurvoetbal van komende zomer bij. We beperken ons daarbij tot de clubs die spelen in de tweede, derde en vierde divisie.
Leroy George speelt komend seizoen voor Real Sranang. De voormalige aanvaller van FC Utrecht kwam afgelopen seizoen uit voor GVVV. Het Amsterdamse Real Sranang eindigde dit seizoen als tweede in de vierde klasse.
Casper van Rietbergen verlaat Hercules en speelt komend seizoen voor Victoria. Van Rietbergen doorliep bij Hercules de hele jeugdopleiding, maakte twee jaar deel van de A-selectie maar slaagde er niet in een vaste waarde te worden.
Vooralsnog laten we de nieuwe spelers die DHSC voor komend seizoen heeft aangetrokken in dit overzicht staan. Met het weghalen daarvan wachten we tot het besluit tijdens de Buitengewone Algemene Ledenvergadering van maandag 24 juni formeel genomen is.
GVVV
Nieuw
Elber Evora (zonder club)
Elgero King (zonder club)
Joep van den Berk (FC Eindhoven)
Joeri Vendel (Hoogland)
Sergio Tremour (Kozakken Boys)
Venitchio Sint (De Dijk)
Weg
Byron Burgering (FC Den Bosch)
Dirk hom*oet (Hercules)
Dylan Chiazor (Hercules)
Jan van Willige (DVS'33)
Leroy George (Real Sranang)
Pim ten Have (Hercules)
Taoufik Adnane (stopt)
SPAKENBURG
Nieuw
Ian Beelen (ADO'20)
Indy Groothuizen (Akademisk BK/DEN)
Thijmen Hilhorst (Spakenburg O23)
Weg
Alessandro Damen (stopt)
Gerben Jan Ruizendaal (stopt)
Kevin van Dieren (Staphorst)
Nico Kroonenberg (Eemdijk)
Derde divisie
DOVO
Nieuw
Bruno van Egdom (DOVO O23)
Hugo van Haaften (DOVO O23)
Ifra Sow (OSS'20)
Jens van Doorn (DHSC)
Joost Screever (Sportlust'46)
Jorrit Fiegen (Hoogland)
Lars Huber (DVS'33)
Lars Vermeulen (Hercules)
Mo Bendadi (Sportlust'46)
Sil Buikema (SDV Barneveld)
Sven Bekking (Vitesse Delft)
Vito Wormgoor (SC Cambuur)
Weg
Anil Mercan (WNC)
Chisom Leonard Johnson (?)
Chris Verheul (stopt)
Lars Molenaar (Scherpenzeel)
Lilinho Martins (?)
Mano Bakkenes (Scherpenzeel)
Mohamed El Kharbachi (Noordwijk)
Noah Staal (VRC)
Paul Oostermeijer (DTS'35 Ede)
EEMDIJK
Nieuw
Fouad Belarbi (SteDoCo)
Givon Dervy (TEC)
Maarten de Graaf (lager elftal)
Naud Visser (Eemdijk 2)
Nico Kroonenberg (Spakenburg)
Patrick Posthuma (hoofdtrainer/ASV Dronten)
Weg
Bas Koppelaar (sopt)
Thomas Koelewijn (Veensche Boys)
Tom Menting (Sportlust'46)
Willem Romp (hoofdtrainer/Sportlust'46)
Yannick Bouw (DVS'33)
HERCULES
Nieuw
Amin Moumouh (Hercules O21)
Bilal Amakran (Hercules O21)
Bram Lammerse (Hercules O21)
Dirk hom*oet (GVVV)
Dylan Chiazor (GVVV)
Jules Stokkers (HSC'21)
Koen Vos (Budel)
Mees hom*oet (Hercules O21)
Metehan Bekgöz (Hercules O21)
Pim ten Have (GVVV)
Sel Bastmeijer (Dongen)
Stan Wassenaar (FC Dordrecht)
Steyn Gerritsen (Smitshoek)
Thomas Reynaers (Sparta Nijkerk)
Yassine Tallih (Hercules O21)
Younes el Yandouzi (hoofdtrainer/Hercules O21)
Weg
Bjorn van Gorkom (IJsselmeervogels)
Casper van Rietbergen (Victoria)
Christiaan van Hussen (Sportlust'46)
Deveron Fonville (IJsselmeervogels)
Finn Kluiver (SDV Barneveld)
Franslyn Nsingi (Sparta Nijkerk)
Jordi Paulina (Borussia Dortmund)
Lars Vermeulen (DOVO)
Mats Grotenbreg (stopt)
Max Fichtinger (Sportlust'46)
Max van Hees (IJsselmeervogels)
Oussama Lahri (Sportlust'46)
René van der Kooij (hoofdtrainer/Rijnsburgse Boys)
Stilanos Damkalis (Sportlust'46)
Storm Streng (Houten)
Youssef El Bouaazzati (Hoogland)
IJSSELMEERVOGELS
Nieuw
Azzeddine Dkidak (De Treffers)
Bjorn van Gorkom (Hercules)
Bram Kaarsgaren (TEC)
Daan Boerlage (ADO'20)
Deveron Fonville (Hercules)
Jim Beers (RKAV Volendam)
Max van Hees (Hercules)
Raymond Bronkhorst (hoofdtrainer/zonder club)
Weg
Basil Camara (DVS'33)
Daniël van Son (Ajax am.)
Danny van den Meiracker (VVOG)
Dugary Monkou (FC Dordrecht)
Gert Jan Karsten (hoofdtrainer/onbekend)
Gino Bosz (?)
Jim Hulleman (Koninklijke HFC)
Julian Prinsen (Hoogland)
SPORTLUST'46
Nieuw
Aimana Lemrini (Elinkwijk)
Christiaan van Hussen (Hercules)
Dave van Delft (Excelsior Maassluis)
Frank van den Bosch (Huizen)
Gautam Kalpoe (Scheveningen)
Juran Doezeman (Argon)
Max Fichtinger (Hercules)
Noël Hendriks(Kozakken Boys)
Nordin Zoufri (DHSC)
Oussama Lahri (Hercules)
Robbert Olijfveld (Barendrecht)
Sem van Steenis (Sparta Nijkerk)
Stilanos Damkalis (Hercules)
Tom Menting (Eemdijk)
Willem Romp (hoofdtrainer/Eemdijk)
Yessin Hamtaïte (Sportlust'46 O23)
Weg
Ahmed al Mahdi (Huizen)
Dico Koppers (stopt)
Jochem Twisker (hoofdtrainer/technisch manager Hercules)
Joost Screever (DOVO)
Laurens van der Voort (Zuidvogels)
Marley Berkvens (Jodan Boys)
Mo Bendadi (DOVO)
Redouan Hazzat (TEC)
Rens Boer (Alphense Boys)
Romero Antonioli (Noordwijk)
Soufiane Laghmouchi (Bennekom)
Terence Groothusen (?)
Vierde divisie
DHSC
Nieuw
Ahmad Awad (zonder club)
Akram Thami (SC Feyenoord)
Ali Altuntas (Sporting Martinus)
Amath N'Diour (Jodan Boys)
Bernardo Nunez Velasco (Kampong)
Chaid Harouach (De Meern)
Danotho Sno (OFC)
Geronimo Serancis (Vitesse)
Guus Brand (Quick'20)
Her Gerense (Kozakken Boys O23)
Hesdy Goudmijn (GVVV O23)
Mamadou Diallo (Kampong)
Marcelino Leber (FC Hilversum)
Mitchel Verrips (FC Hilversum)
Nigel Daniels (DEM)
Quincy Noordhoff (VVJ)
Raman Ramkhelawn (ASV Arsenal)
Sam Sabee (DHSC zondag)
Shenouda Tadros (VVZ'49)
Soto Kostopoulos (DHSC zondag)
Ton Delfgou (hoofdtrainer/onbekend)
Valencio Weiboldt (SC Feyenoord)
Yassin Riffi (DESTO)
Zanjabil a Chetoui (Almere City)
Weg
Abdel Metalsi (Montfoort SV'19)
Achraf Nejmi (SV Zeist)
Akif Hancer (Unitas)
Charmant Luijk (De Meern)
Dion van Burik (Hoogland)
Emre Bal (SV Nieuw Utrecht)
Jarmo Boyd (De Meern)
Jens van Doorn (DOVO)
Jesse Oliekan (SV Parkhout)
Jesse van Baal (De Meern)
Jevgeny Gromov (Vosselaar/België)
Jordy ter Borgh (Waterwijk)
Khalid Khajouli (Elinkwijk)
Melvin van de Beeten (VVSB)
Niels Willemse (stopt)
Nordin Zoufri (Sportlust'46)
Rodney Sneijder (De Meern)
Soufian Moro (SV Nieuw Utrecht)
Tom Dam (Unitas)
Tommy de Klein (SV Parkhout)
Zakaria El Bennay (WNC)
HOOGLAND
Nieuw
Dion van Burik (DHSC)
Julian Prinsen (IJsselmeervogels)
Youssef El Bouaazzati (Hercules)
Weg
Frank Voorwald (stopt)
Joeri Vendel (GVVV)
Jorrit Fiegen (DOVO)
Laslo Duister (Hooglanderveen)
Ruben Jansma (SVL)
Sebastiaan Bruins (stopt)
Tim van Iddekinge (stopt)
KAMPONG
Nieuw
Tjeerd Zwaan (AFC)
Youri Vugts (OJC Rosmalen)
Weg
Ouren Nikkels (EDO)
Siemen Eijkemans (stopt)
LRC LEERDAM
Nieuw
Bauke Bakker (zonder club)
Félino Helderton (Unitas)
Glenn van Gelderen (Asperen)
Seppe Kraaij (Focus'07)
Sonny van Kranenburg (WNC)
Thomas Koense (Montfoort SV'19)
Weg
Fabian van Horssen (stopt)
Jens van Tuijl (onbekend)
Mark van Ingen (Vriendenschaar)
Sam van de Water (Unitas)
Wij streven ernaar compleet te zijn. Mocht je toch een transfer missen laat het ons weten via rtvutrecht.nl/contact
Tips van de redactie
Puzzels
Alle puzzels